28-річний депутат від ОПЗЖ став заступником голови Харківської облради

Депутати Харківської облради голосували за нового заступника голови за квотою партії ОПЗЖ таємно. Він замінив Андрія Малиша.

Богдан Мальований став наймолодшим заступником Тетяни Єгорової-Луценка. Його під час таємного голосування підтримав 71 депутат, проти було 19 депутатів. Перед голосуванням Мальований вийшов на трибуну.

“Багатьох я знаю, прошу мене підтримати, якщо вважаєте це необхідним”, – сказав Мальований.

Богдану Мальованому 28 років. Він став депутатом Харківської обласної ради від партії “Опозиційна платформа – За життя”. Народився у місті Артемівськ Донецької області. 2018 року закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого (спеціальність – Право, магістр), Донецький національний технічний університет (спеціальність – Менеджмент).

З 2013 року працював юрисконсультом аутсорсингової компанії “Діамант”. З 2018 до 2020 року працював начальником відділу митних оформлень компанії “Артвайнері” (Артемівський завод шампанських вин). Дев’ять місяців перебував на посаді директора представництва Інституту експертно-технічних рішень у будівництві у Харківській області. У листопаді 2020 року став директором філії державного підприємства “Укрдержбудекспертиза” у Харківській області. У жовтні 2020 року Мальованого обрали депутатом Харківської облради. Є головою комісії з питань розвитку інфраструктури, будівництва та доріг Харківської облради.

Прийом громадян Богдан Мальований проводить кожної четвертої п’ятниці місяця з 10:00 до 12:00 за адресою: м. Балаклія, вул. Казмірука, 11, 2 поверх.