Балаклія та Вінниця: відновлення інфраструктури.

Минулого тижня Вінницька міська громада на чолі з міським головою Сергієм Моргуновим та Балаклійська громада, яку очолює начальник МВА Віталій Карабанов, підписали Меморандум про співпрацю. Це відбулося в рамках національного проєкту #плічОпліч: згуртовані громади».

Партнери будуть здійснювати заходи для підвищення спроможності громади-форпосту в питаннях відновлення житла, соціальної інфраструктури, відновлення життєзабезпечення громади та гуманітарної допомоги.

Одним із важливих проєктів стане співпраця над ремонтом готелем-прихистком для внутрішньо переміщених осіб. Готель, завдяки цій співпраці, буде забезпечувати комфортні умови для тих, хто був змушений залишити свої домівки через війну. Цей проєкт є символом солідарності, та взаємопідтримки. Сама ж ініціатива #плічОпліч є яскравим прикладом того, як об’єднані зусилля громад можуть дати швидкий та ефективний результат у часи викликів.

Загалом підписано меморандуми між 105 громадами. Громади із Західної та Центральної України надають допомогу громадам-форпостам через:

– гуманітарну підтримку,

– ремонт інфраструктури,

– спільні соціальні, культурні та освітні проєкти із залученням молоді та дітей.

Мета проєкту – згуртувати українців навколо спільної справи, допомогти громадам-форпостам вистояти й відновити їхню інфраструктуру. Учасники ініціативи забезпечують матеріальну допомогу, організовують аварійно-відновлювальні роботи та підтримують культурні зв’язки.

Проєкт #плічОпліч є прикладом згуртованості українців заради спільної перемоги.  Дякуємо Вінниці за підтримку! Разом відновлюємо наші міста та допомагаємо людям повернутися до нормального життя!

#плічОпліч