Балаклія зібрала і відправила 1 тону гуманітарки на Херсонщину

В зборі приймали участь представники молодіжної ради Балаклії.

В Балаклії завершили збір речей для мешканців постраждалих від підриву Каховської ГЕС на Херсонщині.

Про це повідомили в міськраді, пише Дані-Інфо.

Протягом тижня небайдужі балаклійці приносили речі, воду, медикаменти, предмети гігієни. Завдяки цьому вдалось зібрати і відправити близько тони гуманітарної допомоги.