Балаклія зібрала і відправила 1 тону гуманітарки на Херсонщину
В зборі приймали участь представники молодіжної ради Балаклії.
В Балаклії завершили збір речей для мешканців постраждалих від підриву Каховської ГЕС на Херсонщині.
Про це повідомили в міськраді, пише Дані-Інфо.
Протягом тижня небайдужі балаклійці приносили речі, воду, медикаменти, предмети гігієни. Завдяки цьому вдалось зібрати і відправити близько тони гуманітарної допомоги.