Депутати Балаклійської районної ради та часи їх прийому

На багаточисленні звернення наших читачів, публікуємо списки депутатів Балаклійської районної ради, закріплені за ними дільниці, адреси приймалень та час прийому громадян.


Арутюнян Саргіс Айкарамович

Депутат Балаклійської районної ради VIІ скликання. Керівник приватного підприємства ФОП «Арутюнян».

Графік прийома:

Перший понеділок щомісяця,

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення Андріївської селищної ради (кабінет голови)


Богуславський Владислав Андрійович

 Депутат Балаклійської районної ради VIІ скликання.

тимчасово не працює.

Графік прийома:

Перша та третя середа щомісяця,

з 17.00 до 18.00 год.

Приміщення Червонодонецької селищної ради (кабінет голови)


 

Бондаренко Олексій Олександрович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

 тимчасово не працює.

Графік прийому:

Перший понеділок щомісяця,

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення районної ради  (кабінет 96)


Будянський Максим Вікторович

 Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

 Перщий заступник голови Балаклійської міської ради.

Графік прийому:

Другий понеділок щомісяця,

з 09.00 до 11.00 год.

Приміщення міської ради (кабінет заступника голови)


Гижук Наталія Григорівна

 Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

пенсіонер

Графік прийому:

Третій вівторок  щомісяця,

з 08.00 до 12.00 год.

Приміщення Чепільської сільської ради (кабінет голови)


Гололобова Лідія Григорівна

 Депутат Балаклійської районної ради VII скликання

Начальник фінансового управління Балаклійської районної державної адміністрації.

Графік прийому:

Перша середа щомісяця,

з 08.00 до 10.00 год.

Приміщення Лозовеньківської сільської ради (кабінет голови)


Грищенко Микола Олександрович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Вчитель Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступеня

Графік прийому:

Третій четвер щомісяця,

з 15.00 до 17.00 год.

Приміщення Веселівської сільської ради (кабінет голови)


Домненко Сергій Петрович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Голова первинної профспілкової організації

ГПУ «Шебелинкагазвидобування»

Графік прийому:

Третій четвер щомісяця,

з 13.00 до 14.00 год.

Приміщення Андріївської селищної ради (кабінет голови)


Золожко Олена Павлівна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Тимчасово не працює.

Графік прийому:

Перша п`ятниця  щомісяця,

з 09.00 до 11.00 год.

Приміщення Шевелівської сільської ради (кабінет голови)


Іванченко Віктор Петрович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Спеціаліст СВО Бурове Управління «Укрбургаз»

Графік прийому:

Третя пятниця щомісяця,

з 14.00 до 16.00 год.

Приміщення районної ради  (кабінет 96)


Кабанець Василь Павлович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Керівник сільсьгосппідприємства СТОВ «Протопопівське»

Графік прийому:

Другий та четвертий понеділок щомісяця,

з 09.00 до 10.00 год.

Приміщення СТОВ «Протопопівське» (кабінет директора)


Клюєв Геннадій Леонідович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Директор Залиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Графік прийому:

Другий вівторок щомісяця,

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення Залиманської ЗОШ  (кабінет директора)


Костомарова Ксенія Віталіївна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Старша медична сестра Савинського ДНЗ ясла-садок №1

Графік прийому:

Другий вівторок щомісяця,

з 15.00 до 17.00 год.

Приміщення Савинської селищної ради (кабінет голови)


Кривоніс Володимир Олексійович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Шліфувальник ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енергостиль».

Графік прийому:

Перша середа щомісяця,

з 09.00 до 12.00 год.

Приміщення Пришибської сільської ради (кабінет голови)


Літвінов Олександр Миколайович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Голова Балаклійської районної ради.

Графік прийому:

Друга середа щомісяця

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення П’ятигірської сільської ради (кабінет голови)


Манілова Олена Миколаївна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Директор Балаклійської ЗОШ №2

Графік прийрму:

Другий четвер щомісяця,

з 15.00 до 17.00 год.

Приміщення ЗОШ № 2 (кабінет директора)


Мартинов Павло Вікторович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Голова Ради директорів ТОВ ІАК «Балінвест»

Графік прийому:

Друга, четверта середа щомісяця,

з 08.00 до 09.00 год.

Приміщення ТОВ ІАК „Балінвест”

(кабінет директора)


Масельський Степан Іванович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Голова Балаклійської

районної державної адміністрації

Графік прийому:

Друга, четверта середа щомісяця

з 10.00 до 13.00 год.

Приміщення районної ради (кабінет голови РДА)


Обізний Сергій Олексійович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Директор Видавничого будинку «Балдрук»

Графік прийому:

Другий четвер щомісяця,

з 15.00 до 17.00 год.

Приміщення  видавничого будинку «Балдрук» (кабінет директора)


Обізна Олена Петрівна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Вчитель Балаклійської ЗОШ №6

Графік прийому:

Перший понеділок щомісяця,

з 14.00 до 16.00 год.

Приміщення ЗОШ № 6 (кабінет хімії)


Панасенко Валентина Михайлівна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Заступник голови

Балаклійської районної державної адміністрації

Графік прийому:

Третій вівторок щомісяця,

з 15.00 до 17.00 год.

Приміщення Вишнівської сільської ради (кабінет голови)


Пасєка Роман Святославович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Керівник музичної частини Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні та танцю

Керівник народного хору «Джерело»

Графік прийому:

Перша середа щомісяця,

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення районної ради  (кабінет 96)


Посашков Максим Володимирович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Фізична особа підприємець — суб’єкт підприємницької діяльності

Графік прийому:

Другий вівторок щомісяця,

з 15.00 до 17.00 год.

Приміщення Асіївської сільської ради (кабінет голови)

Четвертий вівторок щомісяця,

з 15.00 до 17.00 год.

с. Жовтневе, вул. Центральна, б.6


Прядієв Олександр Сергійович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Приватний підприємець.

Графік прийому:

Перший вівторок щомісяця,

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення районної ради  (кабінет 96)


Решетняк Наталія Сергіївна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Вчитель Морозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Графік прийому:

 Остання п`ятниця щомісяця,

 з 14.00 до 16.00 год.

Приміщення Морозівської сільської ради  (кабінет голови)


Соснова Олена Василівна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Директор Пришибського НВК 

«загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Графік прийому:

Другий вівторок щомісяця,

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення  Пришибського НВК  (кабінет директора)


Столбова Марина Миколаївна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Приватний підприємець.

Графік прийому:

Другий вівторок щомісяця

з 10.00 до 12.00

Приміщення  Вербівської сільської ради (кабінет голови)


Стрельченко Олег Валерійович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Пенсіонер

Графік прийому:

Другий та четвертий понеділок щомісяця,

з 15.00 до 17.00 год.

Приміщення районної ради  (кабінет 96)


Тепанян Артавазд Маміконович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Тимчасово не працює

Графік прийому:

Другий вівторок щомісяця,

з 14.00 до 16.00 год.

Приміщення Міловської сільської ради  (кабінет голови)


Тищенко Вячеслав Олександрович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Перший заступник голови

Балаклійської районної державної адміністрації

Графік прийому:

Перша та друга середа щомісяця,

з 10.00 до 11.00 год.

Приміщення Червоногусарівської сільської ради (кабінет голови)


Ткач Юрій Васильович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Гениральний директор ТОВ «АПК Донець»

Графік прийому:

Другий вівторок щомісяця

з 9.00 до 11.00 год.

Приміщення  ТОВ «АПК «Донець»


Тутов Анатолій Васильович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Фізична особа-підприємець.

Графік прийому:

Другий понеділок щомісяця,

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення районної ради  (кабінет 96)


Чернолясова Ніна Віталіївна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Керівник апарату

Балаклійської районної державної  адміністрації

Графік прийому:

Перший, третій четвер щомісяця,

з 10.00 до 11.00 год.

Приміщення Шебелинської сільської ради (кабінет голови)


Чуприн Володимир Вікторович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Заступник голови Балаклійської районної ради.

Графік прийому:

Четвертий четвер щомісяця,

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення Бригадирівської сільської ради (кабінет голови)


Швід Світлана Анатоліївна

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Начальник відділу освіти

Балаклійської районної державної адміністрації

Графік прийому:

Другий вівторок щомісяця,

з 14.00 до 16.00 год.

Приміщення Гусарівської  сільської ради (кабінет голови)


Шевченко Олександр Миколайович

Депутат Балаклійської районної ради VII скликання.

Директор КП БРР «Редакція газети «Вісті Балаклійщтни»

Графік прийому:

Третя середа щомісяця

з 10.00 до 12.00 год.

Приміщення комунального підприємства

Балаклійської районної ради

«Редакція газети «Вісті Балаклійщини»

                                   (кабінет головного редактора)


Отправить ответ

avatar
  Подписывайся  
Уведомление о