Харківська область готується до відкриття гуманітарних коридорів.

Харківська область готується до відкриття гуманітарних коридорів. Про це у своєму телеграм-каналі написав голова Харківської ВЦА Олег Снєгубов.

За його даними, ведуться бої із російським агресором по Кулінічівському, Чугуївському напрямках, критична точка на сьогодні – місто Ізюм.

“Наші українські військові гідно тримають оборону. Уже цієї ночі ліквідували 2 ворожі авіаодиниці. Дії противника зараз викликають подив, він фактично наземну битву програв. Вночі було кілька намагань — і всі вони були знищені. Наприклад, сили російського ворога, які прямували з Балаклії у бік Дніпропетровщини, були ліквідовані”, – зазначив Снєгубов.

Голова  додав, що наразі в Харківській області чекають відкриття так званих “зелених коридорів”, щоб евакуювати населення та доставити гуманітарні вантажі. Організаційно регіон повністю готовий.

“Загалом щодо евакуації: щодня близько 30 тисяч людей відправляються із вокзалу Харкова до безпечних місць. “Укрзалізниця” додає поїзди у різних напрямках. Продовжуємо забезпечувати громадян гуманітарною допомогою. І Збройні Сили України, і всі цивільні служби Харківщини тримають оборону та працюють у посиленому режимі!” – написав Синєгубов.