Хто отримає депутатські мандати в Ізюмській районній раді

   

Центральна виборча комісія оприлюднила результати виборів депутатів Ізюмської районної ради.

До депутатського корпусу Ізюмської районної ради увійдуть 42 депутати від чотирьох політичних партій, які подолали 5% бар’єр. Це партії «Опозиційна платформа – За життя», «Блок Кернеса – Успішний Харків!», «Блок Світличної «Разом!» і «Слуга народу» (у виборах брали участь 8 партій).

Депутатські мандати між партіями розподіляються відповідно до кількості голосів, отриманих на виборах. Так, «ОПЗЖ» в Ізюмській районній раді отримує 15 мандатів, «Блок Кернеса «Успішний Харків» 11, «Блок Світличної «Разом» – 6, «Слуга народу» – 10.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!”

  1. Масельський Степан Іванович (перший кандидат) – 07.11.1971 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  2. Запорожченко Олександр Володимирович – 02.07.1984 р.н., освіта вища, ТОВ “Агро-партнер 2016”, директор, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 139 голосів, 13,57% виборчої квоти.
  3. Григоренко Костянтин Олександрович – 29.04.1964 р.н, освіта вища, ТОВ “Обрії1919”, директор, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 141 голос, 13,76% виборчої квоти.
  4. Кіпоть Роман Миколайович – 31.01.1977 р.н, освіта вища, фінансова компанія “Інвеста”, заступник директора, місце проживання: м. Харків; 220 голосів, 21,48% виборчої квоти.
  5. Мартинова Тетяна Дмитрівна – 30.05.1977 р.н, освіта вища, Вербівський ДНЗ (ясла-садок) Вербівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, директор, місце проживання: с. Вербівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 351 голос, 34,27% виборчої квоти.
  6. Панасенко Валентина Михайлівна – 05.11.1959 р.н., освіта вища, Балаклійська районна державна адміністрація, заступник голови, місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 669 голосів, 65,33% виборчої квоти.
  7. Моросовська Марина Анатоліївна – 05.09.1969 р.н, освіта вища, Оскільський психоневрологічний інтернат, директор, місце проживання: с. Капитолівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 557 голосів, 54,39% виборчої квоти.
  8. Халєєв Олександр Анатолійович – 29.03.1958 р.н., освіта вища, комунальне некомерційне підприємство “Барвінківська ЦРЛ”, головний лікар, місце проживання: м. Барвінкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 617 голосів, 60,25% виборчої квоти.
  9. Решетняк Геннадій Миколайович – 24.03.1961 р.н., освіта вища, Балаклійське комунальне підприємство архітектурного бюро, директор, місце проживання: с-ще Веселе, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 387 голосів, 37,79% виборчої квоти.
  10. Федченко Сергій Володимирович – 28.11.1983 р.н., освіта вища, фермерське господарство “ЮГ”, комерційний директор, місце проживання: смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл.; 786 голосів, 76,75% виборчої квоти.
  11. Наздрачов Микола Петрович – 18.01.1960 р.н., освіта вища, Шебелинське відділення з переробки газу і газового конденсату, майстер, місце проживання: смт Донець, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 621 голос, 60,64% виборчої квоти.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»

  1. Горбель Костянтин Володимирович – 20.09.1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Харків (перший кандидат).
  2. Бовдир Валерій Олександрович – 03.08.1979 р.н, освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Балаклія, Харківська обл.; 121 голос, 11,81% виборчої квоти.
  3. Баляса Яніна Анатоліївна – 09.10.1988 р.н., освіта вища, Барвінківський виконавчий комітет міської ради, начальник відділу земельних відносин, соціальних питань і регуляторної політики, місце проживання: м. Барвінкове, Харківська обл.; 137 голосів, 13,37% виборчої квоти.
  4. Яковенко Володимир Володимирович – 13.05.1986 р.н., освіта вища, Барвінківська районна державна лікарня ветеринарної медицини, начальник, місце проживання: м. Лиман, Донецька обл.; 603 голоси, 58,88% виборчої квоти.
  5. Гомон Олексій Анатолійович – 17.03.1972 р.н., освіта вища, СТОВ Агрофірма “Новий шлях”, генеральний директор, місце проживання: с. Підлиман, Ізюмський р-н, Харьківська обл.; 520 голосів, 50,78%.
  6. Шевелин Степан Прокопович – 02.04.1958 р.н., освіта вища, Пришибська сільська рада, сільський голова, місце проживання: с. Пришиб, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 73 голоси, 7,12%.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

  1. Дуванський Сергій Володимирович (перший кандидат) – 08.06.1959 р.н., освіта вища, Ізюмська районна рада, голова районної ради, місце проживання: с. Кам’янка, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  2. Ткачова Любов Володимирівна – 23.08.1988 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл. ; 166 голосів, 16,21%.
  3. Меркулова Олена Анатоліївна – 21.05.1971 р.н, освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 218 голосів, 21,28%.
  4. Кукла Андрій Валерійович – 07.03.1970 р.н., освіта вища, самозайнята особа, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 287 голосів, 28,02%.
  5. Штельмах Максим Олегович – 15.08.1974 р.н, освіта середня спеціальна, самозайнята особа, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 624 голоси, 60,93%.
  6. Штейман Денис Миколайович – 11.07.1981 р.н., освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Бабенкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 494 голоси, 48,24%.
  7. Целуйко Алла Олександрівна – 06.10.1960 р.н., освіта вища, Балаклійська міська рада Харківської області, прибиральниця, місце проживання: м. Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 374 голоси, 36,52%.
  8. Білодід Олена Іванівна – 05.04.1960 р.н., освіта вища, пенсіонер, місце проживання: м. Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 476 голосів, 46,48%
  9. Блудова Лариса Григорівна – 27.11.1970 р.н., освіта вища, Балаклійська міська рада, головний спеціаліст, місце проживання: м. Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 957 голосів, 93,45%.
  10. Рева Тетяна Миколаївна – 01.01.1963 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Барвінкове, Харківська обл.; 493 голоси, 48,14%.
  11. Половецький Сергій Володимирович – 03.06.1968 р.н., освіта вища, пенсіонер, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 588 голосів, 57,42%.
  12. Зубенко Володимир Іванович – 03.05.1963 р.н., освіта вища, ТОВ “Савінський цукровий завод”, начальник цеху механізації, місце проживання: с. Морозівка, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 131 голос, 12,79%.
  13. Лисенко Олександр Григорович – 10.06.1983 р.н., освіта вища, ДП “Ізюмський лісгосп”, тво директора, місце проживання: смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл.; 339 голосів, 33,10%.
  14. Шевченко Карина Сергіївна – 03.04.1987 р.н., освіта вища, Філіал ТВБВ Борівське відділення №10020/506, керуюча відділенням, місце проживання: смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл.; 884 голоси, 86,32%.
  15. Смирнов Дмитро Васильович – 20.12.1978 р.н., освіта вища, фізична особа- підприємець, місце проживання: смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 404 голосів, 39,45%.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

  1. Ісламов Вісхан Алавдієвич (перший кандидат) – 28.12.1959 р.н., освіта вища, Філія ПАТ “ДПЗКУ” Ізюмський комбінат хлібопродуктів”, директор, місце проживання: с. Капитолівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.
  2. Грош Руслан Володимирович -14.10.1976 р.н., освіта вища, Державне підприємство “Ізюмський приладобудівний завод”, заступник директора, місце проживання: м. Харків; 464 голосів, 45,31%.
  3. Никифоров Яніс Саввич – 27.07.1984 р.н., освіта вища, Ізюмська районна державна адміністрація, голова, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 61 голос, 5,95%.
  4. Стрельник Віра Вікторівна – 30.03.1960 р.н., освіта вища, Філія ПАТ “ДПЗКУ” Ізюмський комбінат хлібопродуктів, провідний інженер, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 82 голоси, 8%.
  5. Чегринець Андрій Юрійович – 21.10.1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 281 голос, 27,44%.
  6. Карабанов Віталій Юрійович – 15.10.1983 р.н., освіта вища, Балаклійська районна державна адміністрація, голова, місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 352 голоси, 34,37%.
  7. Загнетко Інна Степанівна – 20.09.1965 р.н., освіта вища, Іванівська сільська рада Барвінківського району Харківської області, секретар, місце проживання: с. Іванівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 146 голосів, 14,25%.
  8. Макаревич Ігор Миколайович – 09.01.1964 р.н., освіта вища, ТОВ Агрофірма “Подолівська”, генеральний директор, місце проживання: м. Барвінкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 665 голосів, 64,94%.
  9. Шутько Сергій Павлович – 03.12.1966 р.н., освіта вища, Борівська районна державна адміністрація, заступник голови, місце проживання: смт Борова, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 266 голосів, 25,97%. 
  10. Веприцька Ніна Іллівна – 26.06.1966 р.н., освіта вища, Комунальний заклад “Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області”, директор, місце проживання: с. Бугаївка, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 849 голосів, 82,91%.

Дані-інфо

Подписывайся
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x