Хто пройшов до Харківської обласної ради: Список депутатів

   

Харківська обласна територіальна виборча комісія оголосила список депутатів, обраних до обласної ради за результатами виборів 25 жовтня 2020 року

Відповідний протокол сьогодні, 6 листопада, зачитала голова Харківської обласної виборчої комісії Валерія Копоруліна.

Згідно до протоколу, до Харківської обласної ради проходять п’ять партій:

  1. Блок Кернеса – Успішний Харків – 34,54% (211952 голоси)
  2. ОПЗЖ – 21,33% (130901 голос)
  3. Слуга народу – 12,76% (78307 голосів)
  4. Блок Світличної – 12,4% (76099 голосів)
  5. Європейська Солідарність – 8,05% (49412 голосів)

Решта партій не подолали прохідний бар’єр у 5%. 4753 голоси — виборча квота.

БЛОК КЕРНЕСА

  1. Ткаченко Олександр
  2. Цибульник Неллі
  3. Кузнецова Ганна
  4. Кононенко Альберт
  5. Онищенко Дмитро
  6. Гуревич Олег
  7. Тесленко Сергій
  8. Гармаш Олексій
  9. Шеветовський Валентин
  10. Заколодяжний Владислав
  11. Терехов Ігор
  12. Федотова Карина
  13. Святаш Володимир
  14. Водовозов Євгеній
  15. Гагарін Віталій
  16. Рєзнік Михайло
  17. Столяренко Тетяна
  18. Бойко Валерій
  19. Гречаніна Олена
  20. Середенко Катерина
  21. Косінов Станіслав
  22. Бабаєв Володимир
  23. Горгунова Ганна
  24. Коцуба Володимир
  25. Гасан Людмила
  26. Ротач Світлана
  27. Лазарєв Геннадій
  28. Біловол Тетяна
  29. Горішний Ігор
  30. Зеленський Максим
  31. Чернов Сергій
  32. Остапчук Віктор
  33. Немикіна Людмила
  34. Мураєва Валерія
  35. Кухар Олександр
  36. Панов Віталій
  37. Радьков Сергій
  38. Кернес Кирило
  39. Масельський Степан
  40. Фадієнко Ганна
  41. Гурова Капіталіна
  42. Каратуманов Олег
  43. Сухонос Марія
  44. Красносельський Микола
  45. Бовдун Іван
  46. Столбовий Павло

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ

  1. Ісаєнко Ігор
  2. Дорошенко Олександр
  3. Чебишев Сергій
  4. Козловський Анатолій
  5. Пономаренко Сергій
  6. Куц Галина
  7. Скорик Олександр
  8. Ройтблат Алла
  9. Храпко Кирило
  10. Лехан Ольга
  11. Курашова Катерина

СЛУГА НАРОДУ

  1. Гошовський Сергій
  2. Суботін Віктор
  3. Семенуха Роман
  4. Канцелдал Любов
  5. Товмасян Артур
  6. Дейнеко Руслан
  7. Ісламов Вісхан
  8. Гатько Анатолій
  9. Єгорова-Луценко Тетяна
  10. Федченко Сергій
  11. Ковалевська Юлія
  12. Григоров Сергій
  13. Григорян Юлія
  14. Онадська Олена
  15. Попов Олександр
  16. Федорик Сергій
  17. Захарченко Ігор

ОПЗЖ

  1. Стронов Андрій
  2. Назаров Артем
  3. Власов Валерій
  4. Рябко Володимир
  5. Фурсенко Сергій
  6. Лесик Олексій
  7. Прядко Максим
  8. Северінов Артур
  9. Андрєєв Олександр
  10. Скоробагач Володимир
  11. Аврамов Віталій
  12. Літвінов Ростислав
  13. Диденко Олександр
  14. Бахманян Артем
  15. Білокудря Валерій
  16. Головко Юлія
  17. Шенцев Микита
  18. Юрков Володимир
  19. Россіхін Василь
  20. Мацегора Геннадій
  21. Говоров Валерій
  22. Райнін Ігор
  23. Гладкоскок Сергій
  24. Естеровська Світлана
  25. Бочарнікова Олена
  26. Ніколаєнко Антон
  27. Малиш Андрій
  28. Ващенко Ганна
  29. Головко Тетяна

БЛОК СВІТЛИЧНОЇ

  1. Шатохін Євген
  2. Літвінов Олексій
  3. Тетько Валерій
  4. Куценко Микола
  5. Орлова Лариса
  6. Король Геннадій
  7. Хвесик Андрій
  8. Русецький Анатолій
  9. Акулов Василь
  10. Світлична Юлія
  11. Білявцева Вікторія
  12. Коваленко Віктор
  13. Ісіченко Андрій
  14. Скорик Денис
  15. Турінський Олександр
  16. Львова Ольга
  17. Чаплигіна Катерина

Протокол складений у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу. Члени комісії більшістю проголосували за озвучений протокол засідання.

Автор: Depo

Подписывайся
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x