Команда важкоатлетів Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості показала відмінні результати на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

04 – 05 грудня 2021 в м. Харків у Спортивно – оздоровчому комплексі «BUTA» проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу, жиму лежачи, станової тяги , підйому на біцепс  та багаторазовому жиму Федерації пауерліфтингу України  RAW 100 % .
   Команда Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості гуртка «Важка атлетика «ТИТАН», до складу якої увійшли семеро вихованців, із яких п`ятеро були дебютантами змагань такого рівня, прийняла активну участь в Чемпіонаті. За результатами змагань, балаклійські спортсмени мають наступні результати :

• Онуфрієнко Даша 14 р. дебютувала в багаторазовому жимі. Посіла 1 місце у ваговій категорії до 52 кг та 3 місце в абсолютному заліку.
  • Кучеренко Євген 14 р. дебютував в підйомі на біцепс. Посів 1 місце у ваговій категорії до 60 кг.
  • Єрін Павло 16 р. дебют. Виконав 1 дорослий розряд у ваговій категорії до 67,5  кг. Посів 1 місце у віковій категорії 16 – 17 років серед юнаків.
  • Слабунов Микита 16 р. дебют. Виконав 2 дорослий розряд у ваговій категорії до 90 кг. Посів 1 місце у віковій категорії 16 – 17 р.
  • Рєзнік Роман 13 р. дебют. Виконав норматив МАЙСТРА СПОРТУ вагова категорія до 52 кг. Посів 2 місце.
  • Лебідь Кирило 13р. Виконав норматив МАЙСТРА  СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО  КЛАСУ  у віковій категорії до 52 кг. Посів 1 місце.  Кирило є МСМК вже у двох вагових категоріях 48 кг. та 52 кг.
  • Почєкуєв Олександр 20 р. В черговий раз підтвердив норматив МСМК . Посів 1 місце  у віковій категорії 20 – 24 р (юніори), та 3 місце у відкритій ваговій категорії до 67,5 кг.

Побажаємо нашим вихованцям подальших перемог та високих досягнень. На фото команда БЦДЮТ з Віце – президентом ФПУ RAW 100 % Петром Тіщенко.

КЕРІВНИК  ГУРТКА:  МОРОЗОВ  П.