Міст у смт. Донець закриють 1 липня

Міст через річку Сіверський Донець на час ремонтних робіт буде закритий для проїзду

На автомобільній дорозі Андріївка-Курган-Мілова у Балаклійському районі розпочинаються роботи з капітального ремонту мосту через річку Сіверський Донець.

У зв’язку з цим з 1 липня на час проведення ремонту міст буде зачинений для автомобільного транспорту усіх вагових категорій.

  

Об’їзд буде здійснюватися через населені пункти за маршрутом Андріївка-Слобожанське–Лиман (автомобільна дорога Р-78 Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка); Лиман — Шебелинка (автомобільна дорога О211234 Стара Глиниця -Лиман-Нижній Биштин, Т21-10 Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка); Шебелинка – Донець (автомобільна дорога С210104 Донець-Шебелинка).

Джерело: Депо

Подписывайся
Уведомление о
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Станіслав
Станіслав
1 год назад

Не відображена найголовніша інформація яка дуже турбує мешканців с.м.т. Андріївка та с.м.т. Донець — чи буде надана можливість пішохідного переходу. Багато мешканців працюють в бюджетних сферах і їхньої зарплатні не достатньо для проїзду маршрутками по вказаних обїздних напрямках, якщьо взагалі такі будуть. А з 1-го Вересня до працюючих дорослих приєднаються ще й школярі.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x