Молодь Балаклії в «Молоді таланти Харківщини – 2024»
Молодь Балаклійської громади серед переможців конкурсу «Молоді таланти Харківщини – 2024»
9 грудня в Харківському театрально-концертному центрі відбулося нагородження активної та творчої молоді, яка брала участь у обласному конкурсі української культури «Молоді таланти Харківщини – 2024».
Балаклійську громаду представляли шість учасників, які отримали дипломи лауреатів. Абсолютними переможцями стали соліст Андрій Шерстюк та народний гурт народної пісні «Весела Слобода» з Балаклійського Будинку культури.
Нагороди їм вручив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Від імені колективу нагороду отримала керівниця гурту Тетяна Андріївна Шерстюк. Цей співочий колектив – справжня гордість нашої громади! Також Подякою Харківської обласної ради за розвиток молодіжного самоврядування та активну громадську діяльність була нагороджена директорка молодіжного центру «КУБ» Ірина Михайлова. Нагороду замість неї отримала нова директорка центру Тамара Бондаренко.
Вітаємо всіх переможців та активістів! Наша молодь – це наше майбутнє, творці нової, вільної та незалежної України!