На Балаклійщині благодійники роздали дрова: хто отримав

Благодійники самостійно визначили, кому надавати допомогу.

В Балаклійській громаді мешканцям видають дрова. Допомогу надали в Благодійному фонді «Медіар».

Про це повідомляє Слобідський край, пише Дані-Інфо.

37 родин, які мешкають в Волоховому Яру отримали дрова від благодійників.

«До списку на отримання дров від благодійників ми включили близько ста родин. До нього занесли всіх, хто використовує для обігріву помешкань печі на твердому паливі. Попередньо представники від фонду обійшли всі вказані двори і виділили зі списку 37 домовласників, яким згодом завезли дрова з розрахунку 5 кубометрів на кожен двір» – розповіли в сільраді.

Крім того, там пояснили, що благодійний фонд самостійно вирішує, кому надавати допомогу, а кому – ні. Спочатку до фонду передали список зі 100 родин, а благодійники вже самостійно визначили, кому надати допомогу. Тому в старостаті звернулись знов для забезпечення дровами всіх родин, які використовують тверде паливо і печі для обігріву.