На Харківщині 16-річний юнак та його сусід врятували на пожежі трьох дітей та жінку

25 грудня, о 04:13 на номер “101” надійшло повідомлення про пожежу, що сталася у приватній оселі в селі Друга Старовіровка Красноградського району Харківщини.

Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Харківській області.

За даними вогнеборців, лихо помітили сусіди. Вони почули тріск шиферної покрівлі, яка вже почала руйнуватись. Тож сусід на ім’я Василь зателефонував рятувальникам і поспішив на допомогу.

За його словами, він побачив, як 16-річний юнак виводить людей з охопленого димом та полум’ям будинку та благає допомогти. Хлопцю вдалось прокинутись першому. Він почав будити бабусю та інших дітей та виводити їх з осередку пожежі. Так йому вдалось врятувати від задухи самого себе, бабусю, 13-річну сестричку та 9-річного хлопчика, котрий прийшов ночувати в їхню оселю. Проте в будинку залишився найменший братик 8-ми років. Юнак повідомив, що не зміг відшукати брата і не може вже увійти в палаючий будинок.

Тоді Василь спробував зробити це. Лише з третьої спроби він таки знайшов непритомну дитину під ліжком. Вже на вулиці малий прийшов до тями. Всіх врятованих негайно госпіталізували до медичного закладу з підозрою на отруєння чадним газом.

До місця події було направлено оперативне відділення 65-го Державного пожежно-рятувального посту ДСНС з селища Старовірівка.

На момент прибуття вогнеборців дерев’яна хата палала вже на всій своїй площі у 80 кв.м. Більшість її конструкцій були зруйновані.

О 04:40 вогнеборцям вдалось локалізувати вогонь. Наразі триває його ліквідація.

Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.