На Харківщині планують створити безбар’єрний простір

Питання впровадження безбар’єрного простору на території Харківської області було обговорено з головами ОТГ.

Нарада відбулася у Харківській облдержадміністрації за участю вр. в. о. Олександра Скакуна та голови облради Тетяни Єгорової-Луценка. Наразі у регіоні напрацьовується обласна програма зі створення безбар’єрного простору. Свої пропозиції до неї має надати кожна із територіальних громад, сказав в.о. голови ХОДА. 37 із 56 громад вже подали інформацію до Департаменту містобудування та архітектури обладміністрації. Інші мають час до кінця тижня.

“Всі ті об’єкти, які будувалися останніми роками, хоча й мали бути зроблені з погляду безбар’єрного простору, часто не відповідають цим вимогам, – наголосив Олександр Скакун. – Хочу нагадати, що цим питанням займається Перша леді держави. Це дуже важливе питання ».

Директор Департаменту містобудування та архітектури Антон Коротовських повідомив, що департамент завершує моніторинг стану безбар’єрності на об’єктах області. Перевіряють лікарні, поліклініки, школи та дитсадки, підрозділи управлінь соцзахисту, центри зайнятості, центри надання адмінпослуг, вокзали, аеропорт, відділення Пенсійного фонду, суди.