На Харківщині поліцейські тортурами вибивали зізнання у вбивстві

Начальник одного з відділів поліції в Харківській області, зі своїм спільником, тортурами намагався домогтися від чоловіка взяття на себе провини за вбивство людини. Про це повідомляє ГБР.

Поліцейські займалися розслідуванням вбивства на Харківщині. Вони визначили, що у загиблого є товариш і самостійно «винесли йому вирок» про його причетність до вбивства. Не маючи достатніх доказів, вони захотіли якнайшвидше «розкрити» злочин.

Поліцейські зайшли в будинок 61-річного чоловіка, який на той момент спав. Вони відразу почали його бити і душити дерев’яною палицею. Вимагали зізнатися у вбивстві. Далі на нього наділи наручники і відвезли у відділок, де тортури продовжилися.

«Понад годину правоохоронці били чоловіка пластиковою пляшкою з водою по голові. А заступник начальника відділу поліції не обмежився побиттям – він надів гумові рукавички і почав здавлювати і відтягувати геніталії потерпілому. Не витримавши тортур, чоловік взяв на себе провину за вбивство », – сказано в повідомленні.

Суд обрав потерпілому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, однак чоловік в суді все ж домігся, щоб його випустили з СІЗО.

Тепер начальника відділу поліції підозрюють у катуваннях. Встановлюються всі працівники поліції, причетні до злочину. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.