На Харківщині шахрайка відібрала у пенсіонерів 500 тисяч гривень

На Харківщині заарештували 38-річну жінку, яку підозрюють в обмані літніх мешканців Зміїва. Як повідомили у відділі комунікації поліції регіону, за попередніми даними, шахрайка заволоділа заощадженнями п’яти пенсіонерів на загальну суму 546 тисяч гривень.

Одна з потерпілих, 84-річна мешканка Зміїва, розповіла, що спочатку їй зателефонував невідомий чоловік, який представився лікарем, та повідомив, що її син потрапив у ДТП. Співрозмовник заявив, що син потребує термінового хірургічного втручання та попередив, що до бабусі прийде медсестра, якій необхідно передати гроші на операцію. Літня жінка віддала 25 500 гривень та 900 доларів. Вже після передачі грошей старенька зателефонувала синові та зрозуміла, що її обдурили.

Поліцейські встановили особу шахрайки. З’ясувалося, що вона заволоділа грошима ще двох жінок та двох чоловіків віком від 81 до 85 років.

У поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 2 ст. 190 КК України за шахрайство. Максимальне покарання, яке може загрожувати затриманій, – до 3 років ув’язнення.