На Харківщині затримали посадовця, який вимагав 50 тис. грн за дозвіл на проведення спортивних змагань

У Харківській області правоохоронці затримали службову особу, яка вимагала 50 тис. грн за дозвіл на проведення спортивних змагань. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної прокуратури.

За даними прес-служби, у Харкові триває розслідування стосовно в.о. голови однієї з об’єднаних територіальних громад Куп’янського району Харківської області та стосовно підприємиці за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Встановлено, що до в.о. голови однієї з об’єднаних територіальних громад Куп’янського району Харківської області звернувся громадянин з питанням щодо надання дозволу та безперешкодний доступ до проведення спортивних змагань на території району. За надання вказаного дозволу в.о. голови вимагав 50 тис. грн.

Досудовим розслідуванням встановлено, що до одержання неправомірної вигоди службова особа залучила одну з підприємиць району.

9 серпня 2021 року, перебуваючи у власному магазині, підприємиця отримала від громадянина 50 тис. грн, які повинна була передати посадовцю.

За підозрою у вчиненні вказаного кримінального правопорушення в порядку ст. 208 КПК України затримано в.о. голови однієї з об’єднаних територіальних громад Куп’янського району Харківської області.

Учора, 9 серпня, підприємиці повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.