Призначення нової заступниці голови ОДА Харкова погодив Кабмін

Кабінет міністрів України погодив призначення Віти Ковальскої заступником Олега Синєгубова, голови Харківської ОДА. Про це повідомив у мережі Telegram народний депутат Олексій Гончаренко.

Віта Ковальська народилась у грудні 1979 року в місті Смела, що в Черкаській області. Закінчивши у 2001 році Харківський університет внутрішніх справ за спеціальністю право, згодом вона стала доцентом кафедри. Як юрист за освітою, у 2009 році вона працювала професором кафедри управління в Київському відділі внутрішніх справ академії МВС. З 2010 року вона очолювала кафедри адміністративного права у ХНУВС, МУБІП, ОДУВС, ДДУВС та ДУІТ.

У квітні 2020 року Олег Синєгубов дав розпорядження про призначення Ковальської директором полтавського Департаменту освіти та науки. На той час він був головою Полтавської ОДА.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook Олег Синєгубов, він продовжує формувати команду професійних управлінців для стратегічних перетворень в Харкові та області, що є його першочерговою задачею. Також він зазначив:

Щіро радий вітати Віту Володимирівну в своїй команді. Після призначення вона опікуватиметься гуманітарним блоком. Як ефективний менеджер Віта Ковальська вже зарекомендувала себе у Департаменті освіти Полтавської ОДА. Також в якості радниці на громадських засадах вона працювала помічницею голови ХОДА.

До призначення у квітні 2020 року головою Департаменту освіти, Віта Ковальська 3 місяці займала посаду радника Олега Синєгубова у Полтаві. З початку 2022 року вона приймала участь в апаратних нарадах Харківської ОДА та супроводжувала голову на громадських засадах.

За відкритою декларацією Ковальської, у 2020 році вона заробила 442 900 грн. у Полтавській ОДА. Ще 46 700 грн. отримала в Державному університеті інфраструктури. Серед задекларованих коштів 50 000 грн. та 10 000 дол. готівкою. У банківських установах на її рахунку знаходиться 55 000 грн. та 1 500 доларів.