Админресурс в действии: в РГА на Харьковщине нашли агитацию за Порошенко-кандидата (видео)

Об этом сообщают наблюдатели ОПОРЫ:

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА помітили на столі при вході у приміщення Первомайської районної державної адміністрації шість пачок інформаційних бюлетенів «Солідарність», які містили ознаки агітації за чинного Президента Петра Порошенко. На першій шпальті було розміщено фотографію Петра Порошенка з підписом «Реальні справи, а не брехливі обіцянки», а на останній — стаття «Стратегічний курс Президента Порошенко — фундамент української державності».

Спостерігач ОПОРИ викликав поліцію та написав заяву про можливе порушення ч. 21 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України», відповідно до якої забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності. Також зазначений факт містить ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 212-14 КУпАП.

«Такі матеріали носять агітаційний характер, бо згідно з частиною 1 статті 58 Закону України «Про вибори Президента України», передвиборна агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Подібний випадок можна трактувати як використання адміністративного ресурсу, адже матеріали, що були зафіксовані, це агітація за чинного Президента України Петра Порошенка», — коментує Микола Зінченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області.

Джерело: Опора