Банкомати стали загрозою — шахраї вигадали нову схему

   

Уважно вивчайте банкомат перед тим, як вставити туди свою картку

На жаль, ступінь захисту банкоматів в нашій країні дуже низька. Тому у зловмисників є величезна кількість варіантів для крадіжки грошей. В Україні вже використовувалася гучна схема зі зчитуванням даних та виготовленням дубліката картки. Однак люди стали більш уважними, і тепер стало значно менше охочих ризикнути і вставити картку в банкомат з підозрілим пристроєм. Підприємливі шахраї придумали новий спосіб обману користувачів.

Суть розлучення полягає у встановленні спеціального засобу, яке захоплює карти і не видає їх до певного моменту. Люди думають, що банкомат несправний, дзвонять в банк, після чого йдуть. Однак варто людині відійти від пристрою, як тут же приходить шахрай і списує з рахунку всі наявні грошові кошти.

Можливо захиститися від цієї схеми? Так, це цілком реально. Незважаючи на те, що пристрій ви не побачите, потрібно зробити все, щоб не подарувати свої кошти шахраєві. Для цього необхідно телефонувати в банк, не відходячи від банкомата. Дотримуйтесь інструкцій, які вам пропонує служба підтримки. Якщо нічого не допомагає, необхідно встановити денний ліміт на зняття готівки або зовсім заблокувати втрачену картку. В такому разі ваші гроші залишаться на вашому рахунку.

Автор: Znaj.ua