Біля Чугуєва незаконно випиляли лісу на 9 млн грн, — екоінспекція

У Харківській області екоінспектори виявили порушення природоохоронного законодавства на території Чугуєво-Бабчанського лісового господарства

За відомостями інспекторів, за зверненням мешканця міста Чугуїв екоінспекція в липні-серпні провела позапланову перевірку на території ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство».

  

Під час проведення перевірки виявлено факти порушення вимог природоохоронного законодавства під час планування та здійснення лісогосподарських заходів на території Тетлізького лісництва та Кочетоцького лісництва № 1.

«Наслідком недбалого та некваліфікованого ставлення до обов’язку по дотриманню правил і норм використання лісових ресурсів стало нанесення шкоди державі в розмірі понад 9 млн грн», — йдеться в повідомленні.

За результатами виявлених фактів рубки дерев інспекція пред’явила лісогосподарському підприємству претензії з пропозицією добровільно відшкодувати збитки. Одночасно з цим відповідні матеріали направлені до правоохоронних органів для відкриття кримінального провадження.

  

Джерело: Депо