Чиновників Харківської ОДА підозрюють у привласненні понад пів мільйона гривень

   

Керівництво одного з департаментів Харківської обласної державної адміністрації підозрюється у привласненні понад пів мільйона гривень бюджетних коштів.

Про цеповідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

«Правоохоронці встановили, що до «схеми» з привласнення бюджетних коштів причетні директор одного з департаментів обласної держадміністрації, його заступник та керівник комерційної структури. Фірма останнього виконувала поточний ремонт мереж електропостачання багатоквартирних житлових будинків у м. Лозова. З метою привласнення коштів посадовці вносили завідомо недостовірні відомості щодо обсягу та вартості виконаних робіт», — ідеться у повідомленні.

Як зазначається, унаслідок таких протизаконних  дій обласномубюджету завдано збитків на суму понад пів мільйона гривень.

Злочинну діяльність посадових осіб викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Харківській області, працівники слідчого управління обласної поліції спільно з прокуратурою.

За даними поліції, у вівторок, 30 червня, директорові департаменту Харківської ОДА, його заступникові та керівникові комерційної структури повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191  (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу.

Автор: Укрінформ