ЧУГУЕВО-БАБЧАНСЬКИЙ ЛІСНИЙ КОЛЕДЖ оголошує прийом документів для здобуття фахової передвищої освіти

   

Поміж сотні закладів кожен абітурієнт шукає той варіант, який би стовідсотково підходив саме йому. Чугуєво-Бабчанський лісний коледж пропонує дати відповідь на низку питань, які допоможуть розібратись у власних цілях та сподіваннях щодо майбутнього навчального закладу!

Отже, дай відповідь «так» чи «ні» та стань на крок ближче до вибору правильного фаху. Перед тим, як відповідати, прочитай інформацію під кожним питанням.

1.Чи приваблює Тебе діяльність, пов’язана з лісовим господарством, мисливством, агротехнікою?

Звичайно, записувати відео для ютуб-каналів, вести блоги чи стримінги – це популярне заняття у всьому світі, але воно не гарантує отримання стабільного заробітку.  Лісівництво, садово-паркове господарство, вирощування декоративних і рідкісних дерев, агропромислові машини і автомобілі, мисливська зброя, трофеї, таксидермія – такі речі точно стануть у пригоді тому, хто хоче заробляти одразу.

2.Чи цікавить Тебе тема грошей, розміри заробітної плати, система її виплати та способи розрахунків?

У Чугуєво-Бабчанському лісному коледжі можна отримати професію бухгалтера і професійно займатись питаннями грошових операцій. Бухгалтер звучить не так сучасно, як геймер чи дизайнер, але основа будь-якого бізнесу – бухгалтерія!

3.Тобі набридла застаріла система навчання та нудні предмети?

Підліткам весь час кажуть, що треба вчитись старанно, виконувати домашні завдання і тому подібне. Але чомусь вчитись буває зовсім не цікаво. Одна з головних причин – неправильний підхід вчителів та нудні програми. У ЧБЛК сучасні викладачі, які постійно оновлюють навчальні матеріали та роблять заняття різноманітними. Знудитись точно не встигнеш! Всі знання, отримані на заняттях – закріплюються на практиках. А практика – це те, що в першу чергу потребують від спеціаліста!

4.Хочеш проводити вихідні дні весело та запам’ятати студентські роки надовго?

Керівництво коледжу завжди підтримує проведення дискотек, концертів, конкурсів, вистав. Студенти заслуговують на відпочинок та святкування важливих подій.

5.Займаєшся спортом?

Навчальний заклад проводить турніри, змагання, спартакіади. Теніс, футбол, волейбол, стрітбол, стрільба, дартс, багато інших крутих занять!

6.Не хочеш втрачати час на пошук роботи після закінчення навчання?

І не треба! Студенти Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу щороку отримують велику кількість запрошень на роботу від галузевих підприємств і провідних компаній країни. Випускники коледжу мають круту можливість налагодити стосунки з представниками престижних організацій, вступити до них на стажування та практику. Це реальна перевага перед іншими молодими людьми, що перебувають у пошуку вакансій.

Отже, завдяки цим питанням Ти отримав серйозний левел-ап у справі пошуку майбутньої справи. Запам’ятай та розглянь ці напрями для свого майбутнього:

·        Облік і оподаткування;

·        Агроінженерія;

·        Лісове господарство;

·        Мисливське господарство.

До речі, молодь має змогу жити в гуртожитку та отримувати стипендію коледжу. І гуртожитки, і будівлі коледжу мають сучасний інтер’єр та забезпечені всім необхідним обладнанням для зручності молодих людей.

Цікаві факти:

·        Для першокурсників щороку проводять вечір знайомств;

·        У закладі діє студентське самоврядування;

·        Коледж розташований в екологічно чистій місцевості та має свою власну територію близько 7 гектарів з будівлями, дендропарком і розсадником;

·        Коледжу майже 100 років.

Завітати до ЧБЛК та дізнатись подробиці вступу можна за наступними даними:

 63513, Харківська область, Чугуївський район, смт Кочеток, вул. Чугуївська, 43;

 тел. +380996404728;

Навчайся сучасно, продуктивно та весело!

Автор: ЧУГУЕВО-БАБЧАНСЬКИЙ ЛІСНИЙ КОЛЕДЖ