«Дайте грошей, щоб ми катали безкоштовно»: перевізник прокоментував страйк маршрутників в Харкові

Водії вимагають відшкодувати збиток. Вісім з них вже оштрафували

У Харкові триває страйк водіїв маршрутних автобусів на Рогані та ХТЗ. Ситуацію пояснив один з перевізників.. 

Вдалося взяти коментар у директора автотранспортного підприємства «Авто-Аві» Валерія Дробушко, яке обслуговує маршрут №1200.

Він розповів, що поки йому невідомо, коли автобуси відновлять роботу. Директор АТП додав, що буде домовлятися з профільним департаментом ХОДА.

«За три дні у мене на водіїв склали 8 протоколів по 17 тисяч гривень. Хто це буде платити? Водій, напевно, дуже багато отримує, щоб оплатити 17 тисяч гривень. Вони кажуть: «Та навіщо нам їздити? Сідайте, самі їдьте, а ми йдемо — посидимо на карантині «. Це гра в одні ворота. Дайте грошей, щоб ми катали безкоштовно. Якщо грошей немає — то і катати не будемо. Якщо перевозити по 8 осіб — який тоді сенс взагалі працювати?!, — підкреслив Дробушко.

Як повідомлялося раніше, в Харкові з ранку, 27 серпня, жителі двох районів — ХТЗ і Рогані — не могли потрапити на роботу. Причиною протесту водіїв стали рейди поліції щодо дотримання карантинних обмежень в транспорті. Маршрутники не хочуть возити по 10 осіб в салоні, бо це приносить збитки перевезень. Інші водії не беруть в салон більше пасажирів, ніж в салоні є місць для сидіння, а це створює скупчення людей на зупинках.

Джерело