ДБР за хабар затримало митника «Харків-залізничний»

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали головного державного інспектора митного посту «Харків-залізничний» Слобожанської митниці за вимагання та одержання неправомірної вигоди у сумі 500 доларів США (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

За попередньою інформацією, митник одержав неправомірну вигоду від пасажира потяга «Кривий Ріг – Москва» за безперешкодне вивезення до Російської Федерації незадекларованих грошових коштів понад 10 тисяч євро.

   

Інспектора затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання «винагороди». Наразі готується клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Оперативний супровід – Управління СБУ у Харківській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Антікор