ДЕ НОВИЙ БОРДЮР НА 220 тис. грн? ПІДОЗРА В РОЗТРАТІ БЮДЖЕТУ.

Слідчі поліції підозрюють Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, ТОВ “Паркінг+” та КП “Шляхрембуд” у розтраті бюджетних коштів під час виконання капітального ремонту вулиць Коцарської, Малиновського, Дмитрівської, Ярославської та Великої Панасівської. Про це стало відомо з ухвали Ленінського райсуду міста Харкова від 29 листопада.

 

Загальна вартість ремонту п’яти цих вулиць протягом 2017-2019 років склала 129,2 млн.грн.

Слідчі встановили, що під час виконання капітальних ремонтів цих вулиць, ТОВ “Паркінг+” та КП “Шляхрембуд” повинні були встановити нові бортові камені БР 100.30.15.

При цьому, оглядом місця події встановлено, що бортовий камінь БР 100.30.15 на вул. Коцарській, Малиновського, Дмитрівській, Ярославській та Великій Панасівській, після проведення ремонтних робіт, візуально має вигляд як такий, що не замінений на новий.

Всього згідно з кошторисами капітального ремонту цих 5 вулиць, мали встановити бортових каменів БР 100.30.15 на 220 тис.грн.
Суд задовольнив частково клопотання прокурора та дозволив доступ до речей та документів, які перебувають у володінні Департаменту будівництва та шляхового господарства.

Директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, Володимир Чумаков, до 2010 року був співвласником та директором ТОВ «Паркінг+». Зараз фірма записана на гонконгський офшор.

В листопаді, в Департаменті були проведені обшуки та оголошена підозра заступнику директора Департаменту, Ігорю Київському, та ще 5 чиновникам щодо участі у схемі з продажу залишків асфальту по заниженим цінам якраз фірмі «Паркінг+». Та в свою чергу, перепродавала ці залишки асфальту в 5 раз дорожче, тобто вже по ринковій ціні. На думку слідчих, частину «різниці» отримували чиновники Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради.

Джерело: ХАЦ