Депутати провалили кадрові перестановки в Харківській облраді

 Харкові депутати обласної ради не проголосували за кадрові перестановки у керівному складі постійних комісій ради

   

Зокрема, депутатам пропонувалося на підставі заяви Юлії Світличної (позафракційна, група «Єдність та розвиток Харківщини) відкликати її з посади голови постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва.

Крім цього, депутатам пропонували відкликати з посади голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради Олену Колмик (позафракційна, член групи «За Харківщину»).

До складу постійної комісії обласної ради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради, вивівши його зі складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, пропонували ввести Миколу Тітова (фракція «Відродження»).

Тітова також пропонували обрати головою постійної комісії обласної ради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради.

Із посади секретаря постійної комісії обласної ради з питань бюджету пропонували відкликати Назара Ванюшина (позафракційний, група «Єдність та розвиток Харківщини»). На його місце хотіли обрати Віталія Бушковського (фракція «Самопоміч»).

До складу постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва, вивівши його зі складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, пропонували ввести Андрія Шевчука (фракція Батьківщина»). Його також пропонували обрати головою постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва.

Із посади голови постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю пропонували ввести Анатолія Русецького (позафракційний, групи «Єдність та розвиток Харківщини», «За Харківщину»). Головою цієї комісії пропонували призначити голову депутатської групи «Слобожанщина» Олега Каратуманова (фракція «Опозиційний блок»).

Із посади голови постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти та духовності пропонували відкликати Віктора Звєрєва (позафракційний, групи «Єдність та розвиток Харківщини», «За Харківщину»). До складу цієї комісії, вивівши його зі складу постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області, пропонували ввести Олександра Котукова (фракція «Самопоміч»). Його також пропонували обрати головою цієї комісії.

За запропоновані зміни проголосували 46 депутатів, проти – 9 депутатів, утрималися – 3 депутати, не голосували – 43 депутати. Рішення не прийняте.

Автор: Depo.Харків