Деркач вивалив порцію плівок-компромату: офшори, «слід Байдена»

Деркач показав слід Байдена в схемах з ПриватБанком

   

Народний депутат України представив прес-конференцію з Олегом Куликом. «Нові факти міжнародної корупції та зовнішнього управління Україною».

Заходять з теми, яка відразу буде цікава американцям в штабі Трампа-схеми Burisma, Микола Злочевський, фіктивні контракти і офшорні фірми.

На відео показали розмову з двома особами. Їх обличчя не розкривають, проте уточнюють, що вони працювали з десятками офшорних фірм, пов’язаних з компанією і Злочевським, ще з 2009. Один з них представився громадянином Латвії. Розповідають, що працювало два офіси, в Ризі і в Києві. Працювали в тому числі через Латвійський «Приватбанк».

У корупційній схемі фігурує також Приватбанк в Латвії, який перераховував грошові кошти в Burisma Holding, за словами Деркача.

У схемах, які представив Деркач, показали слід Хантера Байдена.

Фігурант діалогу повідомляє про періодичний переказ коштів у стандартній сумі $83 333,33 на американську компанію » Rosemont Seneca Bohai «в американському банку» Морган Стенлі», яка належить Хантеру Байдену. Загальний платіж, розбитий на рівні частини. 1,4 млн доларів. Це компанія, яка належала Хантеру Байдену.

Крім того, він представить нові записи розмов п’ятого президента України Петра Порошенка і екс-віце-президента США Джо Байдена, деталями схем закупівель вугілля і газу, а також «розвалу» Генпрокуратури і офісу генпрокурора.

Автор: Znaj.ua