Директора будинку культури підозрюють у розтраті майже 160 тис. грн

Слідчий вважає, що підозрювана чиновниця може впливати на свідків та є ризик знищення документів

Про це йдеться в ухвалі Київського районного суду від 6 березня.

Згідно з документом, до суду надійшло клопотання слідчого про відсторонення підозрюваної від посади директора КУ «Чугуївський районний будинок культури» терміном на два місяці.

  

У клопотання слідчий вказав, що протягом 2017 року службові особи комунальної установи, діючи за попередньою змовою, користуючись службовим становищем скоїли розтрату коштів фонду заробітної плати на 159 тис. грн.

На думку слідчого, підозрювана може впливати на свідків у кримінальному провадженні, а саме співробітників будинку культури, а також може знищити, сховати або спотворити документи, які ще не вилучені слідчим.

Слідчий суддя встановив, що повідомлення про підозру у скоєні злочину за ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України було вручено чиновниці 26 лютого.

  

Суддя вважає, що в судовому засіданні доведена наявність та достатність підстав вважати, що, перебуваючи на посаді, підозрювана має можливість негативно впливати на хід досудового розслідування та судового розгляду. Суд задовольнив клопотання, відсторонивши підозрювану від посади на 1 місяць та 20 днів.

Джерело: Депо