До уваги бджолярів міста Балаклія!

   

Інформуємо, що відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 р. № 395 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107» власники бджільництва, за наявні від 10 до 300 бджолосімей, мають право на отримання спеціальної бюджетної дотації.
Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ОТГ до 31 вересня поточного року наступні документи:
— копії паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду (для фізичних осіб);
— копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки (у паспорті пасіки повинна бути відмітка органу Держпродспоживслужби поточного року про кількість бджолосімей таблиці І);
— копія документа, що підтверджує державну реєстрацію потужності, видана виключно органом Держпродспоживслужби;
— копія довідки або договору про відкриття рахунку у банку;
— довідка, видана органом місцевого самоврядування,про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню дату на момент подання документів.
— довідка, чинну на дату подання заяви, про відсутність заборгованості з платежів (для суб’єктів господарювання);
— копія звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин на останню звітну дату на момент подання документів (для суб’єктів господарювання, які є юридичними особами);
Додаткову інформацію можливо отримати звернувшись до відділу з питань юридичного забезпечення, звернень громадян та контролю апарату виконавчого комітету Балаклійської міської ради за телефоном: 5-38-60.

Балаклійська міська рада