Дружина «потонівця» Онищенко припинила голодування під стінами ХОДА

Жінка вимагала особистої зустрічі з головою ХОДА Олексієм Кучером
   

Дружина лідера громадської організації «Потон» Павла Онищенко, якого затримали за підозрою у посяганні на життя копів, припинила голодування і згорнула свою акцію з-під стін Харківської облдержадміністрації.

«Нам треба піти. Я, Паша тебе люблю, я тебе не кидаю. Просто обставини і ситуація склалися таким чином, що я не можу відстоювати тебе. Не я, не наші хлопці ми не можемо нічого зробити зараз. Я люблю тебе і я хочу, щоб ти був з нами. Ми збираємося і йдемо», — заявила Марина Онищенко.

Нагадаємо, 7 червня дружина «потонівця» вийшла до будівлі облдержадміністрації з наметом і чотирма дітьми. Жінка вимагала особистої зустрічі з головою ХОДА Олексієм Кучером. Вона хоче, щоб її чоловіка випустили з СІЗО.

Раніше ми писали, що 3 червня членів ГО «Потон» затримали на Харківщині в лісі Краснокутського району, де вони будували Слобожанську Січ і звали в гості президента Володимира Зеленського, щоб поскаржитися йому на вирубки в лісі. Активістів звинувачують у нападі на автомобіль поліції. Вони погрожували поліцейським, порізали колеса автомобіля і розбили скло. Київський районний суд обрав лідерам організації Павлу Онищенко та Миколі Маслову запобіжний захід у вигляді 60 діб утримання під вартою.

Автор: Комментарии