Глава ХОГА выложил в сеть фото на входе в туалет

   

Не вистачає злості.

Певно, ви не впізнали місце, зображене на першому фото. Бо тут звикли фотографуватися з інших ракурсів та в інших локаціях.Шарівка. Наша перлина. Туристичний магніт області. Національне надбання.

Електростанція з’явилася тут у 1891, що на шість років раніше, ніж у губернському Харкові, тут була гаряча та холодна вода, змивний туалет. Маєток ішов у ногу з часом.Зараз усе на очах розвалюється. Побите скло. Сніг і дощ падають прямо всередину. Оздоблення лущиться. Трава не коситься. Майже біля входу стихійне сміттєзвалище!

Вхід сюди платний. Куди йдуть кошти, які заробляє тут обслуговуюче комунальне підприємство «Знахідка» – невідомо.


На фото 2 зображена будівля, на реставрацію якої було інвестовано не один мільйон гривень. Це ж які «золоті» руки в прямому сенсі слова її ремонтували.

За останні роки на реставрацію «Шарівки» виділялися й бюджетні кошти. Однак результату – нуль.Таке враження, що тут робиться все, щоб знищити комплекс.

Очевидно, що ситуація потребує негайного втручання, тож зосереджую навколо Шарівки окрему увагу. Вимагатиму від усіх відповідальних та зроблю все від себе залежне, щоб винні були покарані.Там «зариті» мільйони.

Алексей Кучер