«Глави МОЗ і Мінфіну подали у відставку»

Народний депутат від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко не без сарказму оприлюднила найважливіші зміни в Кабміні

   

Народний депутат від фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко повідомила, що в уряді знову сталися радикальні зміни у зв’язку з звільненням за власним бажанням глави Міністерства охорони здоров’я Іллі Ємця та голови Міністерства фінансів Ігоря Уманського. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Геращенко зазначила, що на даний момент представники Офісу президента проводять переговори з екс-міністрами цих найважливіших галузей, які займали посаду при п’ятому чолі держави Петра Порошенка. Народна обраниця знайшла такий стан речей досить цікавим і не упустила можливості дошкулити.

«На нараді керівництва ВР відбувається зустріч з кандидатами на посади міністра енергетики Ольгою Богуславець, охорони здоров’я Максимом Степановим і фінансів Сергієм Марченком. Всі вони …. колись працювали в команді Порошенка на різних посадах. Тобто, лава запасних у Зеленського настільки мала, що там навіть нема вже на кого міняти провальних міністрів. Запитала у монобольшинства, чи означає це, що вони формують уряд порохоботов і готові публічно визнати, що рік тому і весь цей час безпідставно знищували нашу команду, ніби все було не так. Ті не відповіли», — пише Геращенко у себе на сторінці.

Автор: Comments.ua