Глибокі кульові поранення та нестерпний біль

На ці знімки неможливо дивитися без здригання

   

Після виборів у Білорусі почалася серйозна хвиля протестів. На вулиці вийшли десятки тисяч людей, протестні акції пройшли в більшості великих міст республіки. Люди вимагають визнання виборів недійсними і відставки Олександра Лукашенка. Однак протести в Білорусі жорстко придушуються міліцією, в тому числі використовуються і спеціальні засоби, включаючи і гумові кулі.

Білоруси публікують в інтернеті фотографії поранень, отриманих від гумових куль. І це виглядає дійсно жахливо. На тілах видно жахливі рани з величезними почервоніннями навколо ран. Рани просто кошмарні, на фотографіях видно, що шкіра пробивається до м’яса. Діаметр ран також дуже великий. Тому можна лише жахатися того, які засоби використовуються для розгонів протестувальників у Білорусі.

За час протестів у Республіці зафіксовано кілька тисяч випадків поранень протестувальників. При цьому офіційно зафіксована смерть всього одна. Однак протестуючі і опозиційні новинні канали повідомляють про кількох загиблих. Якщо протести триватимуть і використовуватимуться такі жахливі спецзасоби, на цьому кількість загиблих явно не закінчиться.

Автор: Znaj.ua