Голова Харківської ОДА Кучер у прямому ефірі вчинив скандал з депутатами облради

   

У Харкові голова обладміністрації Олексій Кучер вилаявся на депутатів обласної ради.

палка суперечка заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача та голови Харківської ОДА Олексія Кучера сталася під час чергової сесії облради, коли депутати обговорювали питання боротьби з коронавірусом.

Скоробагач, звертаючись до заступника голови Харківської ОДА, керівника штабу з протидії коронавірусу Тараса Пастуха, сказав: «Чому ви не скажете, що сьогодні на ранок давали на «швидку» тільки 8 ліжок для прийняття?».

«У нас просто катастрофічна ситуація, яка викликана, я вважаю, саме роботою Департаменту охорони здоров’я, — сказав Скоробагач. – Кисню немає. Що ви збираєтеся робити? Куди везуть людей? Людей залишають вдома, хворих, із двостороннім запаленням легенів».

Він наголосив, що людям потрібна допомога просто зараз, а не у майбутньому.

«Робота провалена, однозначно. І все, що ви кажете у майбутньому будете робити, — це все херня чистої води. Відписка. Я вважаю, що потрібно ухвалювати рішучі міри, створити штаб. Нехай його очолить губернатор нашої області», — сказав Скоробагач, звертаючись до Пастуха.

Після цього слово взяв Кучер та звернувся до Скоробагача: «Херню це ви зараз городите. Тому що ніяких немає абсолютно конкретних прикладів, які б говорили про те, що в нас у департаменті хаос. Конкретні прошу приклади».

«Що ви робили 5 років, щоб була інша ситуація? Ніхера не робили разом із Булахом напару. Тепер ви починаєте тут комусь пред’являти претензії», — підвищеним тоном сказав Кучер.

Після цього Скоробагач встав з місця та наблизився до Кучера. Розмова перейшла на крики. Далі Кучер назвав трутнем депутата Харківської облради Дмитра Булаха.

Суперечку вдалося погасити голові облради Сергію Чернову.

Автор: Depo