Гончарук написав заяву про звільнення (аудіо) — міф чи реальнісь

Олексій Гончарук вирішив звільнитися після скандальних висловлювань про Володимира Зеленського

Олексій Гончарук написав заяву про звільнення з посади прем’єр-міністра за власним бажанням. Якщо вірити інсайдерській інформації, президент Володимир Зеленський може її підписати в будь-який момент, пишуть ЗМІ.

Таке рішення Гончарук прийняв після оприлюднення в мережі запису наради з ним по ситуації з курсом гривні, де він неоднозначно висловився щодо глави держави.

Як виявилося, в кабінеті прем’єра було встановлено прослуховування, й частина наради із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Макаровою «пішла» в мережу.

Так, у розмові звучать такі невтішні фрази-характеристики про президента, як «у Зеленського є дуже примітивне розуміння економічних процесів», а щодо оцінки самого себе на посаді глави уряду: «я повний профан в економіці — я юрист за освітою».

Інформацію про заяву про звільнення підтвердив народний депутат від партії «Слуга народу» Олександр Куницький журналісту Андрію Павловському. Про це передає Zik.

   

Повідомляється, що зараз депутати-однопартійці Максим Бужанський і Олександр Куницький вирушили до Гончаруку для уточнення цієї інформації.

Тим часом, ситуацію вже прокоментувала прес-служба Кабінету міністрів. Як йдеться в опублікованій ввечері 15 січня заяві, відомство «не має інформації щодо справжності жодного аудіо чи відео запису, що розповсюджуються у мережі Інтернет».

Інформація про заяву про відставку прем’єр-міністра не відповідає дійсності, наголосили в прес-службі КМУ.

Нагадаємо, що у прем’єра Гончарука «імунітет» до осені 2020-го.

Джерело: РБК-Україна