Губернатор О.Кучер: «Звертаюся до всіх головних лікарів»

Звертаюся до всіх головних лікарів, чиї медичні заклади у такому ж жахливому стані, як обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня, і потребують ремонту.

За останні дні я отримав чимало скарг від людей, жителів Харківщини на умови перебування в наших медзакладах.

Чому я не чую цих скарг від самих головних лікарів, які разом із представниками підрозділів охорони здоров`я несуть пряму відповідальність за умови, в яких перебувають люди?

   

Я понад три тижні очолюю Харківську ОДА, а жоден з вас навіть не спробував звернутися до мене особисто, аби розказати про свої проблеми та потреби.

Так не має бути. Будемо змінювати ситуацію разом.

Звертаюся до всіх головних лікарів, чиї медичні заклади у такому ж жахливому стані, як обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня, і потребують ремонту. За останні дні я отримав чимало скарг від людей, жителів Харківщини на умови перебування в наших медзакладах. Чому я не чую цих скарг від самих головних лікарів, які разом із представниками підрозділів охорони здоров`я несуть пряму відповідальність за умови, в яких перебувають люди? Я понад три тижні очолюю Харківську ОДА, а жоден з вас навіть не спробував звернутися до мене особисто, аби розказати про свої проблеми та потреби. Так не має бути. Будемо змінювати ситуацію разом.

Опубліковано Олексій Кучер Субота, 30 листопада 2019 р.

Джерело: facebook