Хабаровськ — в Росії ціле місто повстало (відео)

Протести в місті не вщухають, навпаки, народ прибуває

   

Ще два тижні тому влада Росії заарештували губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала, відомого своїми опозиційними настроями до Путіна. Однак на таку реакцію народу вони явно не розраховували. Вже два тижні протести в місті не вщухають. Більш того, народ все приходить і приходить. Чергова акція відбулася 18 липня.

У стихійному, неузгодженому мітингу взяли участь десятки тисяч людей. Офіційні власті заявили 10 000 учасників, проте на відео, які публікують люди з Хабаровська, видно, що реально людей приходить набагато більше. За деякими оцінками остання акція протесту поставила рекорд за кількістю учасників, на центральну площу міста вийшло понад 80 000 чоловік.

Люди в Хабаровську скандували вже звичні для останніх тижнів гасла. При цьому серед них були гасла не тільки “Свободу Фургалу”, але “Путін злодій”, і заклики для чинного президента подати у відставку і піти разом зі своїм урядом.

Поліція в Хабаровську веде себе відносно спокійно. Затримань на акції 18 липня не було, до цього були поодинокі випадки. Люди вийшли на протести, незважаючи на 30-градусну спеку, учасникам акції видавали воду. Також акції в підтримку губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала пройшли в інших великих містах Далекосхідного федерального округу – Владивостоці і Комсомольську-на-Амурі.

Автор: Znaj.ua