Харківського лісника, який розповів Зеленському про лісову мафію, звільняють

Він тоді заявляв, що був вражений масштабом наслідків незаконної вирубки лісів тоді, коли пролітав над Харківщиною. Про проблему вирубки дерев розповів директор ДП «Жовтневий лісгосп» Руслан Чагаровський, який знаходиться на своїй посаді з листопада 2014 року.

До цього Чагаровський конфліктував як з харківським, так і з київським керівництвом лісового господарства. Причиною стало те, що розпочатий ним аудит виявив колосальні збитки, які завдала вирубка дерев. Також у виданні повідомили, що напередодні візиту Зеленського авто дружини Чагаровського було спалене невідомими. Проте всупереч команді президента повернути процес у правове русло, реакція в.о. голови Держагентства лісових ресурсів України була іншою. Ним було подане до Кабміну подання про дострокове розірвання контракту з Чагаровським.

  

На даний момент Руслан Чагаровський чекає на звільнення. За його словами, його бажають вилучити з системи, щоб його аудит не виявив результати багаторічної діяльності лісової мафії. Сума збитків в 80 млн грн, про яку лісник повідомив Зеленському, на сьогодні вже виросла до 100 млн. При цьому є загроза збільшення у два рази як мінімум.

Джерело: Варта