Хокей — спорт тільки для справжніх чоловіків.


Так, дійсно цей вид спорту потребує повної віддачі, відваги, сили та непереборного бажання перемагати. Любительська команда «Скіф» з міста Чугуїв доказує, що навіть просте дитяче захоплення можна розвивати та досягати великих успіхів.

   

Ще з1986 року гравці любителі почали навчатися непростій, а іноді й небезпечній грі у хокей. Час іде, дітлахи виросли, а захоплення залишилось на все життя. В 2002 році повноцінно створюється колектив небайдужих хлопців котрі створюють х.к «Скіф». В нього входять чоловіки різних професій, віку та соціального статусу, але це не заважає їм бути першими та перемагати. Гра в хокей — не дешеве хобі, котре потребує матеріальні вкладення повсякчас, тому гравці самі забезпечують себе всім необхідним. А Останнім часом вони навіть мають матеріальну підтримку від Чкаловської ОТГ.
Хокейний клуб «Скіф» неодноразовий призер різних турнірів в Харківській області й за її межами , а останні два роки є чемпіоном Харківської області серед аматорських команд. І вже скоро з 13 по 16 лютого 2020 р. хокеїсти поїдуть підкоряти Чехію на Міжнародний турнір.
Бажаємо їм успіхів та натхнення і побільше перемог.

Автор: Дані-інфо.