Керівництво Одеського припортового порту підозрюють у розкраданні понад 90 млн гривень

Одеський припортовий завод продавав мінеральні добрива за заниженими цінами

   

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повідомило про підозру двом керівникам Одеського припортового заводу в нанесенні 93,3 млн гривень збитку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу НАБУ.

Також підозра повідомили довіреній особі народного депутата 8-го скликання, який виступив організатором схеми, і власнику компанії-нерезидента. Дії всіх чотирьох осіб кваліфіковані за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

«Довірена особа народного депутата України 8-го скликання організував схему, за якою Одеський припортовий завод продавав мінеральні добрива заздалегідь визначеної компанії за цінами нижче ринкових. Надалі ця компанія перепродавала товар іноземним компаніям з реального сектора економіки за конкурентними цінами. Однак фізично поставки забезпечував цим компаніям ОПЗ, — повідомили в НАБУ.

Як зазначили правоохоронці, посадові особи ОПЗ були затримані. На даний момент вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Місцезнаходження інших двох фігурантів на даний момент не встановлено.

Автор: РБК-Україна