Командування військової частини просить утриматись від наближення до забороненої зони

   

Не зважаючи на те, що з часу трагедії на Балаклійському Арсеналі навколо території проведено розмінування та очищення від вибухонебезпечних предметів. Трапляються випадки виявлення небезпечних предметів, які становлять загрозу здоров’ю та життю людей. Тому для збереження власного життя та здоров’я уникнення непорозумінь щодо підозр у здійсненні терористичних загроз, утримання від наближення до забороненої зони ( позначеної табличками, покажчиками) території військової частина а1352.


У разі виявлення та призупинення проникнення сторонніх осіб до забороненої зони або об’єктів частини військовослужбовцями військової частини А1352 буде застосовано засоби фото-, відеоапаратури, проведено аудіо-фіксацію затримання порушників та в подальшому передано даних осіб представникам Національної поліції України.
Відносно порушників:

  • Складається протокол адміністративного порушення за ознаками проступку відповідно до ст.186 (Самоуправство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  • Розпочинається досудове розслідування, у формі попереднього слідства з підстави вчинення правопорушення, що мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 113 (Диверсія), ст.162 (Порушення недоторканості житла) Кримінального кодексу України.

Командування військової частини А1352