Коронавірус пробрався у Кремль — вся Україна затамувала подих

Зараження коронавірусом виявлено в Адміністрації Президента Російської Федерації

   

Зараження коронавірусом виявлено в Адміністрації Президента Російської Федерації. Про це повідомив прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков. Він запевнив, що з президентом РФ інфікована людина не контактувала.

«Приймаються всі необхідні санітарно-епідеміологічні заходи, щоб не дати вірусу поширитися далі. Це зайвий раз доводить виправданість заходів обережності, коли учасників заходів з президентом запрошують пройти тести до цього заходу. Мені відомо лише про один випадок. З президентом він не контактував»

Повідомляється, що Дмитро Пєсков був присутнім на дні народження Ігоря Крутого, де був також Лев Лещенко. Раніше лікарі підтвердили коронавірус у народного артиста РРФСР Льва Лещенка. За словами головлікаря лікарні в Комунарці, після госпіталізації в артиста наросла задишка і знизилися показники оксигенації крові. Зараз стан артиста стабілізувався, лікарі планують перевести його з реанімації.

«Я заїжджав туди, Лещенко не бачив, мабуть, він тоді пішов. Але, власне, тоді вже ніхто і не вітався за руку і т. д. і це було більше двох тижнів тому або два тижні тому»Дмитро Пєсков

Автор: Znaj.ua