Квартира і машина в обмін на дитину

Молода мама не перебувала на медичному обліку, як майбутня породілля

   

Про це стало відомо завдяки повідомленню місцевого управління Нацполіції, яке також опублікувало кадри зі слідчих дій.

Як з’ясувалося, молода мама не перебувала на медичному обліку, як майбутня породілля, адже не планувала залишати в сім’ї новонароджену дитину. Протягом 2 місяців зловмисниця підшукувала потенційних клієнтів для продажу хлопчика. На виручені гроші планувала купити квартиру і авто.

Правоохоронці розробили спеціальну операцію, щоб попередити продаж дитини. Поліцейські провели чотири зустрічі «покупців» з породіллею, в ході яких було визначено суму за дитину, підтверджену розпискою, і обумовлено порядок передачі новонародженого.

Дитина народилася 12 серпня 2020 року, власне немовля молода мама «оцінила» в 400 000 грн. Правоохоронці провели інсценування «нелюдського» злочину. 20-річна породілля зустрілася з підставним продавцем і отримала гроші за дитину. Затримали горе-матір під час передачі немовля «новій родині».

Тепер дівчині інкримінують торгівлю людьми, вчинену щодо малолітнього. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Зараз з новонародженим все добре, йому нічого не загрожує. Співробітники ювенальної превенції тимчасово передали хлопчика лікарям. Тривають невідкладні слідчі дії. Вирішуються питання повідомлення затриманій про підозру та обрання запобіжного заходу.

Автор: Znaj.ua