Масштабные обыски на ТЦ «Барабашова» (видео)

На складах ТЦ «Барабашово», в офисах и складах в Харькове проведены обыски. Об этом сообщили в Восточном региональном управлении Госпогранслужбы. Изъято 60 тонн товаров народного потребления на 117 млн.грн, «черная» бухгалтерия, рубли и доллары на  2 млн.грн. Обыски проводились в рамках уголовного дела по уклонению от уплаты налогов.

   

Как сообщили пограничники, установлено, что в Харьков завозили товары брендовых производителей из-за границы с уклонением от уплаты налогов. Товары продавали в Украине и доставляли в Россию вне таможенного контроля.

обшуки барабан

«Чорна» бухгалтерія та «сірий» імпорт. На Харківщині викрили масштабний збут нелегального крамуПід час обшуків на ТЦ «#Барабашово» та інших об’єктах виявили та вилучили десятки тонн #товарів, «чорну» бухгалтерію, чималі суми в гривнях та доларах США.Заходи проводилися в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 ККУ «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)», оперативний супровід яких здійснюють представники оперативно-розшукового управління #Східного_регіонального_управління Державної прикордонної служби України.В ході провадження встановлено, що в м. #Харків окремими особами організовано схему доставки з України до РФ поза митним контролем значних партій товарів та вантажів. Крім цього, згідно схеми, частина товарів брендових виробників надходила до України із-за кордону за так званою «сірою схемою» з ухиленням від сплати податків. В подальшому, такі товари реалізовувались на торгівельних майданчиках України або, знову ж таки, переміщались до РФ поза митним контролем. Таким чином, причетні особи, здійснюючи свої незаконні оборудки, ухилялись від сплати до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах.Міжвідомча група співробітників оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби, оперативного та слідчого складу Головного Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України (м. Київ) із залученням військовослужбовців 10 мобільного прикордонного загону оперативного реагування «Дозор» здійснила ряд санкціонованих обшуків на території складських приміщень ТЦ «Барабашово», офісів, а також окремих житлових та складських приміщень у Харкові. Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили 60 тонн товарів народного споживання на загальну суму 117 мільйонів гривень, «чорну» бухгалтерію, кошти в гривнях та доларах США, еквівалент яких близько 2 мільйонів гривень, інші докази, що стосуються цієї кримінальної справи.Заходи тривають.

Опубліковано Східне регіональне Управління ДПСУ Понеділок, 23 грудня 2019 р.

Обыски проводила межведомственная группа сотрудников оперативно-розыскных подразделений Госпогранслужбы, оперативного и следственного состава Главного Офиса крупных налогоплательщиков Государственной фискальной службы Украины (Киев) с привлечением военнослужащих 10 мобильного пограничного отряда оперативного реагирования «Дозор».

Источник: SQ