Мер Харкова Кернес накинувся на губернатора Кучера через карантин: «Це тупо»

19 березня в Харків відбулося засідання оперативного штабу з боротьби з коронавірусом Covid-19, на якому розгорівся конфлікт між мером міста Геннадієм Кернесом і губернатором Олексієм Кучером.

   

Про це повідомив місцевий журналіст Павло Федосенко на своїй Facebook-сторінці.

При цьому Кучер на засіданні був відсутній, його представляв радник Тарас Пастух. На зборах бізнесмен Олександр Ярославський різко перебив Пастуха, а самого главу ОДА назвав посміховиськом. У свою чергу Кернес додав, що «це був тупий виступ».

Потім сам Кернес прокоментував ситуацію у своєму Telegram-каналі. За його словами, губернатор Харківської області від боротьби з коронавірусом самоусунувся.

«Він просто взяв і не прийшов на зустріч з великим бізнесом міста, з почесними громадянами Харкова, з людьми, які готові в цій складній ситуації допомагати в боротьбі з COVID-19. Не прийшов, хоча про цю зустріч ми – Олександр Ярославський, я і Кучер – домовилися буквально позавчора. Мало того, що не прийшов сам, так і не зміг забезпечити участь у цій зустрічі великих і шанованих в області бізнесменів», — заявив мер.

Автор: ZNAJ.UA