МВС і ДМС відкривають сервісні центри, коли можна прийти за водійським посвідченням і паспортом

Карантин закінчується — в Україні знову почнуть видавати паспорти та водійські посвідчення

   

З 12 травня 2020 року сервісні центри Міністерства внутрішніх справ і Державної міграційної служби почнуть повертатися до нормальної роботи після закриття на карантин.

«Територіальні підрозділи Державної міграційної служби та центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» планують розширити графіки роботи та збільшити кількість послуг, які надаватимуться громадянам України, іноземцям й особам без громадянства.

Сервісні центри МВС надаватимуть послуги за попереднім записом в електронну чергу через функціонал офіційного вебсайту Головного сервісного центру МВС. У разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, запис громадян здійснюватиметься за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області», — йде мова у повідомлення.

При цьому у відомствах зазначили, що усі зміни запроваджуватимуться з урахуванням епідеміологічної ситуації у регіонах і наявності транспортного сполучення. Також планують вдаватися до додаткових санітарних заходів.

«Надання послуг здійснюватиметься з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м2, робочі місця працівників облаштовані захисною перегородкою, проводитиметься термометрія та дезінфекція приміщень. Не допускатимуться працівники та відвідувачі, які мають ознаки респіраторних захворювань або без наявності захисної маски», — стверджують у пресслужбі.

У сервісних центрах МВС планують відновити надання усіх послуг, окрім здачі практичного іспиту на водіння.

Автор: Znaj.ua