На Харківщині 22-річний любитель легких грошей отримав восьму судимість

За даними поліції, Зміївський районний суд визнав винним 22-річного місцевого мешканця у скоєнні крадіжок з проникненням у житло та незаконному заволодінні транспортним засобом, вчиненим повторно та поєднаним з проникненням (ч.ч. 2, 3 ст. 185, ч. 2 ст. 289 КК України).

Як розповів в.о. начальника управління прокуратури області Євген Шевченко, суд призначив молодику покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

  

«Засуджений, мешканець смт Зідьки Зміївського району, вже мав сім судимостей. З них п’ять — за тяжкі корисливі злочини проти власності. Останні він скоїв лише через кілька місяців після повернення з тюрми», — повідомив Шевченко.

У суді доведено шість епізодів злочинів, які були скоєні з квітня по серпень 2018 року.

Злодій проникав до домоволодінь односельчан та брав майже все, що здавалося цінним. Крім того, молодик обікрав двох жінок, які заснули на зупинці в очікування транспорту. Він забрав сумочку, золоті прикраси та мобільні телефони. Пізніше забрав мобільний товариша по чарці.

  

До того ж у липні та серпні засуджений двічі вчинив угон скутерів із домоволодінь. Як він сам пояснив, транспортні засоби просто брав для того, щоб покататися.

Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Джерело: Депо