На Харківщині головою району може стати депутатка від партії «Наш край»

У Харківській області на посаду голови Печенізької райдержадміністрації претендує депутат від партії «Наш край»

Як передає Depo.Харків, відповідні електронну декларацію кандидата на посаду голови Печенізької РДА вчора, 27 лютого, подала Ірина Постнікова.

Згідно до декларації, жінка проживає з чоловіком і трьома дітьми. У власності подружжя є квартира площею 38,5 кв.м у селищі Мартове Печенізького району, житловий будинок площею 64 кв.м у Печенігах, три земельні ділянки загальною площею більше 10,65 га у Печенізькому районі. Крім цього, в оренді у подружжя знаходиться земельна ділянка площею 1,5 тис. кв.м у Печенігах. Чоловік кандидатки володіє автомобілем ВАЗ вартістю 49,5 тис. грн.

Протягом 2019 року Постнікова отримала наступні доходи: заробітна плата у Печенізькій районні раді – 241,6 тис. грн, благодійна допомога, 960 грн, аліменти – 8,4 тис. грн, допомога при народженні дитини – 4,3 тис. грн, допомога на дітей, які виховуються в багатодітній родині – 10,2 тис. грн. Чоловік кандидатки отримав дохід від використання земельної ділянки, однак не вказав його суму. Крім цього, він отримав за основним місцем роботи в АТ «Харківобленерго» 290,8 тис. грн зарплати (головний інженер Печенізького району електромереж). Донька кандидатки отримала пенсію в розмірі 37,9 тис. грн.

Крім цього, згідно до відкритих джерел, у 2015 році Постнікова від партії «Наш край» балотувалася до Печенізької районної ради Харківської області. Була обрана депутатом і стала заступником голови Печенізької районної ради.

Кандидатка є однією зі співзасновниць громадської жіночої організації в Печенізькому районі «Берегиня».

Автор: Depo.UA