На Харківщині стартувала вступна кампанія: Озвучені терміни та умови

Абітурієнти можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення — не більше ніж з чотирьох спеціальностей

За даними ОДА, 10 липня вищі навчальні заклади розпочали прийом заяв та документів абітурієнтів. Приймальні комісії 37 вищих навчальних закладів Харківської області (24 університетів, семи академій та шести інститутів) здійснюють прийом заяв та документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Реєстрація електронних кабінетів для тих, хто планує здобувати ступінь бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) за денною формою навчання, розпочалася 1 липня. Прийом заяв та документів розпочався 10 липня та закінчиться:

  

— о 18:00 16 липня — для тих, хто проходитиме співбесіди, вступні іспити або творчі конкурси;

— о 18:00 22 липня — для тих, хто вступає тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

У абітурієнтів прийматимуть сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років (окрім іноземних мов – для них дійсними є тільки сертифікати — 2018 та 2019).

Рейтингові списки абітурієнтів, що вступають до вишів за результатами ЗНО, та тих, хто проходитиме творчі конкурси й іспити, мають сформувати не пізніше 18:00 26 липня. До цього ж часу повинні бути надані рекомендації до зарахування. Зарахують вступників не пізніше 12:00 1 серпня. Переведення на вакантні бюджетні місця та місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів здійснюватимуть до 9 серпня; за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше 30 вересня.

У 43 коледжах, технікумах та училищах Харківської області приймають документи та заяви від вступників для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти з 1 липня до 18:00 13 липня, на основі повної загальної середньої освіти — з 10 липня до 18:00 29 липня. На бюджет вступників мають зарахувати до 18:00 29 липня та 12:00 6 серпня відповідно. Прийом вступників для здобуття вищої освіти ступеня молодшого бакалавра проводиться лише на небюджетні конкурсні пропозиції, переведення цих вступників на місця державного (регіонального) замовлення не проводиться.

  

Жителі тимчасово окупованої території Криму можуть вступати до вишу за спрощеною системою через освітній центр «Крим — Україна», який функціонує на базі уповноваженого вишу – Харківського національного технічного університету ім. Василенка (вул. Алчевських, 44). Освітній центр працюватиме до 27 вересня.

Джерело: Депо