На Харківщині судять секретаря міськради, який забув про 0,5 млн грн доходу

У Харківській області чиновник продав джип за 490 тис. грн і не задекларував отримання доходу від продажу рухомого майна

Про це йдеться в постанові Куп’янського міськрайонного суду Харківської області від 14 травня.

Суд розглянув адміністративний корупційний протокол за ч. 2 ст. 176-2 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на депутата Куп’янської міської ради Харківської області Валерія Говорова.

  

Згідно матеріалів справи, депутат 21 листопада 2018 року продав автомобіль Jeep Grand Cherokee за 490 тис. грн. Проте встановлено, що суб’єкт декларування не повідомив про отримання доходу від реалізації рухомого майна.

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення, суд постановив повернути його Управлінню захисту економіки в Харківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України на дооформлення.

  

Довідка. 38-річний Говоров — депутат Куп’янської міської ради VII скликання, секретар Куп’янської міської ради. Із 2011 по 2012 рік працював директором комунального підприємства «Комсервіс» Куп’янської міської ради. З 2012 — директор колективного підприємства «Агропроменерго». З жовтня 2018 р. — секретар Куп’янської міської ради Харківської області.

Джерело: Депо